19.juuni KLASSIKALISE REIKI III astme kursus

Toimumisaeg:
teisipäev, 19. juuni 2018, kell 10:00 – 14:00

Asukoht: Niine 9, Tallinn

III aste e. SHINPIDEN tähendab Jaapani keeles Müstilised Õpetused.

4 koolituspäeva jooksul annab õpetaja õpilasele teada IV e. meistrisümboli ning teeb Meistri häälestuse e. initsiatsiooni ning lisaks kõigi 3 Reiki taseme õpetamise põhimõtted koos praktiliste oskustega.

Jagame kogemusi senisest Reiki praktikast. Õpetatame selgeks ning teeme praktikas läbi kõik Reiki pühitsused ning häälestused (I, II ning III) ning tuletame meelde 3 Reiki põhisümbolit ning nendega töötamise põhimõtted. Tuletame meelde ka kaugreiki kasutamist (tervendamine vahemaa taha ning tervendamine ajas – minevikku ja tulevikku) ning BYO-SENi (meetod ebakõla tunnetamiseks ning protsessi jälgimiseks käte abil) ning REIJI-HO (Reiki praktiseerimine intuitiivsel meetodil). Mõõdame pendli abil eluvibratsioonitaset ning teeme erinevaid meditatsioone.

Kursus sisaldab Reiki III astme initsiatsiooni e. pühitsust, põhjalikke kirjalikke õppematerjale Reiki I, II ja III astme õpetamiseks ning häälestuste tegemiseks, iseseisvate kursuste ning seminaride läbiviimiseks, III astme e. Meistri tunnistust ning suupisteid.

Kursuse juhendaj: Reiki meister-õpetaja Kaia-Liisa Reinut

Kursusele registreerimine