27.märts KRISTALLIMAATRIKSITE VALMISTAMISE KURSUS Kaia-Liisa Reinutiga TALLINNAS

Toimumisaeg:
teisipäev, 27. märts 2018, kell 17:30 – 20:30

Asukoht: Niine 9, Tallinn

20140528_082108

See praktiline kristallikursus on mõeldud kõigile neile, keda kristallid vähegi tõmbavad. Soovitav on omada algteadmisi kristallidest (kas läbida eelnevalt Kristalliteraapia algkursus või vähemalt sissejuhatav seminar või siis läbi lugeda Kaia-Liisa Reinuti „KRISTALLITERAAPIA I osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele“.) Seda kursust täiendab 20.veebruaril toimuv KRSTALLIMANDALATE LOOMISE KURSUS Kaia-Liisa Reinutiga. Täieliku pildi saamiseks on soovitav osaleda mõlemal kursusel.

Kursusel õpime täpsemalt:

  • Mis asi on kristallimaatriks
  • Mille poolest ta erineb kristallimandalast
  • Kuidas kristallimaatrikseid kasutatakse ja kuidas neid luuakse
  • Kuidas kristallimaatrikseid aktiveerida jne.
  • Õpime praktiliselt tegema nii lihtsamaid kui mitmekordseid kristallimaatrikseid (s.h. ka korrapärane maatriks ja vabamaatriks)

Kõik vajalikud kristallid on kohapeal olemas.

Kursuse maksumus on 55 EUR + km 20% (soodushind neile, kes osalevad nii KRISTALLIMAATRIKSITE  kui ka KRISTALLIMANDALATE KURSUSEL, on KRSTALLIMANDALATE KURSUSE maksumuseks 45 EUR + km 20 %).

Kursuse viib läbi Eesti tuntum kristalliekspert ja -õpetaja, Kristalliteraapia käsiraamatute I-III jpt kristalliraamatute autor Kaia-Liisa Reinut.

Kui soovid loengupidaja kohta täpsemalt teada, siis soovitame kuulata Raadio 2 saadet „Hallo, Kosmos!“, kus Kaia-Liisa Reinut räägib lähemalt nii kristallidest kui ka Universusmi toimimismehhanismidest. 

Osalemiseks on VAJALIK EELREGISTREERIMINE! 

Kursusele registreerimine