31.märts Internetikursus TEADLIKU LOOMISE PROTESS ja LOOMISE TEHNIKAD

Toimumisaeg:
laupäev, 31. märts 2018, kell 10:00

Asukoht: Niine 9, Tallinn

Küllap oled kursis ka erinevate teooriatega Universumi seadustest, nn. Külgetõmbe seadusega, kus väga detailselt kirjeldatakse, mida Sul tuleb teha selleks, et tõmmata oma ellu seda, millest unistad. Kuid siiski pole see Sinu elus päris nii toiminud, nagu seda raamatutes on kirjeldatud. MIKS?

Sellele küsimusele saad vastuse Teadliku Loomise Protsessi (TLP) internetikursusel ning kursusel õpitud tehnikate abil on Sul palju lihtsam elada rahulduspakkuvat elu, kus kõik on voolamises ning külluslik. Lisaks avaldame selle ainsa puuduva lüli, miks senised teooriad pole töötanud.

Teadliku Loomise Protsess on uus kursus Eestis, mis käsitleb Universumi seadusi uues valguses, nende mõju meie igapäeva elule ning õpetab, kuidas kasutada teadlikult oma energiaid ja väge selleks, et luua oma elu selliseks nagu me ihaldame.

See kursus on saadaval internetikursusena, ning võid alustada Sulle sobival ajal kui kui see kuupäev Sulle ei sobi. Internetikursusele registreerimise lingi leiad SIIT

Teadliku Loomise Protsess (TLP) on iseenesest väga lihtne ja võib-olla oled midagi sarnast juba varasemalt kursis või oled üritanud varem midagi sarnast ka kasutada. Kuid millegipärast pole see alati nii toiminud, nagu oled lootnud, vähemalt  Sinu elus mitte…. Kas pole nii?

Kursuse sisu:

  • Universumi energeetiline ja füüsiline ülesehitus
  • Universumi peamised seadused mis määravad meie elu ja kogemused
  • Miks siiani esitletud loomise õpetuste järgimine ei suju meil tõrgeteta ning miks need täielikult ei toimi?
  • Millest siis tegelikult sõltub Teadliku Loomise Protsess?
  • Lihtsad tehnikad teadlikuks loomiseks
  • Mis meid elus tegelikult takistab?
  • Lihtsad tehnikad oma alateadvuse takistavate mustriteni jõudmiseks ning nende ümberprogrammeerimine
  • See ainus puuduv lüli, miks senised tehnikad ei toimi – MIS SEE ON?

Kursus on loodud ja seda juhendab kristalliekspert ja Kristalliteraapia käsiraamatute autor ning Kristalliteraapia  Kristalli-Reiki õpetaja Kaia-Liisa Reinut

Internetikursus maksab aga 50 EUR + km 20 %.

Vajalik eelregistreerimine hiljemalt 24 h enne kursuse algust www.universus.ee/kalender

KURSUSEL OSALENUTE TAGASISIDE:

Marje:

“Tänan suurepärase kursuse eest! Sain palju töövahendeid, millega oma elu erinevates valdkondades töötada. Kõik oli selgelt ning lihtsalt kirja pandud ja ootasin põnevusega iga päev uusi materjale. Aitäh veelkord!”

Tiina:

“Mulle see kursuse ülesehitus meeldis, sest sain materjale läbi lugeda ning süveneda just siis kui mul selleks piisavalt aega oli. Kuna käin tööl nädal korraga ning siis jälle on üks nädal vaba, siis võtsin iga kord eelmise nädala materjalid ette ja töötasin need korraga läbi. Kursuse sisu oli kohati küll mulle varasemast tuttav, kuid väga hea oli uuesti üle korrata ning uute lähenemistega vana teadmist täiendada. Eriti meeldis oma vanu mõttemustreid avastada ning neid ümber muuta.”

www.universus.ee

Kursusele registreerimine