31.märts TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA© KAUGSEANSS SAKRAALTŠAKRA PUHASTAMISEKS

Toimumisaeg:
laupäev, 31. märts 2018, kell 15:37
teisipäev, 3. aprill 2018, kell 15:37

Asukoht: Sulle sobival ajal ja kohas

SEANSSI SAAD VASTU VÕTTA AJAVAHEMIKUS 31.märts alates kell 15.37 kuni 3.aprillini kell 15.37, SULLE SOBIVAL AJAL JA KOHAS

Alustasime 2018 jaanuari esimestel päevadel TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA kaugseanssidega selleks, et kogu 2018 aasta jooksul läbida täielik puhastus ja uuenemine, et minna vääriliselt vastu Kuldajastule. 
Täielikuks puhastuseks alustasime vanast vabanemisega jaanuaris 2018 ning jätkame iga järgneva täiskuu ajal, kõikide tšakrate puhastamist ja takistavatest blokeeringutest vabanemist, alustades maatšakrast ning liigume iga täskuu ajal tšakratega järjest ülespoole, nii et jõuame detsembris 2018 läbida meie kõik 10 vajalikku ja aktiivset tšakrat.
Eelmistel kordadel oleme kasutanud Amasoniite, Musti Turmaliine ja Bronziite, et vabaneda vanadest käitumismustritest, et uus Kuldajastu saaks tulla meie ellu oma täies väes.
Seekordse seansiga oleme jõudnud sakraaltšakrani ning kasutame selleks lisaks Seleniidile parimat sakraaltšakra kristalli – Päikesekivi.

Seleniidi kõrged vibratsioonid esindavad uue Veevalaja ajastu energiaid ning SELENIIT on Maale kehastunud just selleks, et aidata inimkonna energiaid kõrgematele sagedustele transformeerida ning valmistada meid ette suuremaks energianihkeks – KULDAJASTUKS. Selleks on meil vaja pidevalt oma sisemiste energiatega tööd teha, seda pidevalt tõstes. Ise kõrgemat vibratsiooni omades aitame kaasa kogu inimkonna heaolule.
Seleniit esindab täiskuu energiat ning täiskuu on just parim aeg takistavate mustrite eemaldamiseks ja muudatuste alustamiseks, et tõsta oma eluvibratsiooni ning muutuste ajastul oma eluga paremini toime tulla. 
Seleniidis on kombineerituna koos nii nn. meistertervendaja Mäekristalli universaalsed teraapilised omadused, kaitsvad energiad kui ka kõrged vibratsioonid. Seleniit on ühtaegu nii info talletaja kui ka energiageneraator. 
Aastatuhandeteks on Seleniidi energiad olnud meile kättesaamatud, kuid Veevalaja ajastu saabumisega on neil konkreetne ülesanne inimkonna jaoks – olla meie vibratsiooni tõstja, puhastaja ja kaitsja. Seleniidist varrast kasutatakse teraapias Puhta Valguse kanalina, et viia kehast välja kõik see, mis meid täna edasiliikumisel takistab. Seleniidist kuulidel on ka oma infoaken, läbi mille saab suurepäraselt kanaldada informatsiooni Mineraalide Kuningriigist. Kõike seda kasutame ka käesoleva TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA© KAUGSEANSI käigus.
Seleniit on parim kristall, kui soovime vabaneda täielikult mineviku nn. negatiivsest energiast ja alateadvuse takistavatest mustritest ning puhastuda. Seleniit suudab minna nii füüsilise kui psüühhilise probleemi allikani ning aitab ka seda mõista. 
Parim energeetiline kaitse sünnib, kui asetame enda ümber 4 seleniiti ning oma südamechakrale 5nda (Kodu kaitsmise puhul siis vastavalt igasse kodu nurka 1 seleniit ja keskele seleniidist torn või küünlajalg)

Selleks, et paremini TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA© KAUGSEANSSI vastu võtta, palun Sul 
1) Seansi ajaks lülitada välja oma mobiiltelefon ja kui on, siis ka wifi. 
2) Heida voodile või põrandale selili, kata end teki või linaga, et Sul oleks mõnusalt soe ja turvaline
3) Võimalusel pane mängima rahustav muusika või loodushäältega plaat.
4) Aseta käed enda kõrvale, peopesad ülespoole. Kui Sul on, võid väe tugevdamiseks asetada enda peale lapikud Seleniidid – just sinna, kuhu tunned vajadust neid asetada ning enda ümber 6 lapikut Päikesekivi (paigutuse näed ära Kristalliteraapia käsiraamatu II osast lk.80). Looduslikke teraapiakristalle saad endale soetada www.kristallikeskus.ee
5) Sule silmad
6) Ütle kõva häälega: 
„Tänulikkusega võtan vastu Seleniidi ja Päikesekivi energiad, tarkuse ja väe oma sakraaltšakra puhastamiseks. Olen täielikult valmis vabanema kõikidest nendest energiatest, mis takistavad minu sakraaltšakrat harmooniliselt töötamast. Sündigu kõik minu ja kogu inimkonna kõrgeimaks hüvanguks. Saagu nii ja nii see on!“
7) Hinga rahulikult sisse ja välja ning lase teadvusega Seleniidi ja Päikesekivi energiatel end juhtida. 
8) Seansi ajal võid tunda energia liikumisi kehas ja keha ümber, Sinu ümber kerkib kaitsev valguspüramiid. 
Tõenäoliselt viiakse Sind ka rännakule Valguseriiki ning Sulle näidatakse ka Sinu jaoks olulist infot. Kui nii juhtub, saad ühenduse ka Seleniidi ja Päikesekivi Devadega, kellelt võid küsida juhatust ükskõik millises elu puudutavas küsimuses. Võta juhatus vastu ning kindlasti täna pärast Devat selle eest.
Seansi pikkus sõltub igaühe sisemistest energiatest ning kestab orienteeruvalt 30 – 60 min
9) Seansi lõppedes ütle kõva häälega „Olen kaitstud ja maandatud! Tänan kõige eest, mis oli, on ja tuleb!“ 

TÄISKUU SElENIIDITERAAPIA KAUGSEANSIL OSALEMISEKS:
1)palun anna oma osalemisest teada FB lehel või e-maili teel: info(at)universus.ee ning 
2) saada oma osalemispanus oma südame järgi enne seansi algust:

Swedbank
a/a EE632200221061200097
Sisemise Tarkuse Festival MTÜ
Selgituseks: ANNETUS

Sündigu sellest energiavahetusest vägi, mis toob tuhandekordse külluse kõikide osalejate ellu!

Austuse ja tänulikkusega,
Kaia-Liisa
Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja
Reiki Meister
Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja
www.universus.ee

Seleniiditeraapia© on Kristalliteraapia© õpetaja ja –terapeudi Kaia-Liisa Reinuti poolt aastatel 2009-2010 kanaldatud, väljaarendatud ning õpetatav eraldi teraapiavorm Kristalliteraapias, kus kasutatakse seleniidi kõrgeid vibratsioone selleks, et meis läbi eluvibratsiooni tõstmise ja hoidmise positiivseid ja elumuutvaid protsesse esile kutsuda ning anda tugev energeetiline kaitse. Seleniiditeraapia© toimib ideaalselt ka valust vabanemiseks.

Seleniite ja teisi looduslikke kristalle saad tellida meie e-poest:
 www.kristallikeskus.ee