7.detsember KUU LOOMISE KRISTALLI-REIKI© KAUGSEANSS SINU KÜLLUSE JA VÄE SUURENDAMISEKS

Toimumisaeg:
reede, 7. detsember 2018, kell 09:20
esmaspäev, 10. detsember 2018, kell 09:20

Asukoht: Sulle sobival ajal ja kohas

SEANSSI SAAD VASTU VÕTTA AJAVAHEMIKUS 7.detsember alates kella 09.20 kuni 10.detsembrini kell 09.20, SULLE SOBIVAL AJAL JA KOHAS

Noorkuu ning sellele järgnevad 72 h on parim aeg, et manifesteerida oma ellu kõike seda, mida tõeliselt ihaldad. Seekordne Kristalli-Reiki kaugseanss on SINU KÜLLUSE ja VÄE SUURENDAMISEKS.

Kaugseansil osalevad seekord mäekristallid, aventuriinid, naturaalised looduslikud tsitriinid, nuummitid, serafiniidid ning mäekristallist kristallsauad ning mäekristallist vikerkaartega kuulid.

Mäekristall, mis on tuntud ka kui Meister-tervendaja, on tugevaima väega ning kõrgeima teadvusega mineraal planeedil Maa. Seepärast kasutatakse teda nii Kristalli-Reiki kaugtervenduses kui ka lähiseansside ajal eriti jõuliste ja väekate protsesside korral.

Kristallsauade ja mäekristallist kuulide abil toimub Kristalli-Reiki kaugseansil energia saatmine ja energiate võimendamine.

Kristallsauad on kõige suurema väega Kristalli-Reiki ja Kristalliteraapia abivahendid, mille toimet ja väge on kasutatud juba Lemuuria ja Atlantise tsivilisatsioonides selleks, et oma taotluse väge suurendada, energiaid suunata ja infot vajalikku kohta saata. 92 %-line hõbe, mis saua erinevaid osi koos hoiab, võimendab kristalli väge 10 x ning aitab energiaid suunata.

Aventuriin, naturaalne looduslik tsitriin on parimad küllusekivid, lisaks sellele töötavad nad 2 olulise chakraga, mis on külluse ligitõmbamiseks eriti vajalikud – nimelt süda ja päikesepõimik.

Igasuguse manifesteerimise eduka realiseerumise peamiseks takistuseks on HIRM ja USALDUSE PUUDUS. Hirm, et me jääme millestki ilma või ei saa seda mida ihaldame ja väärime. Allasurutud hirmud kogunevad meil peamiselt päikesepõimikusse ja blokeerivad selle. Lisaks sellele ei usu me oma alateadvuses, et me võiksime oma elus üldse mingisugust küllust kogeda, kuna me oleme võib-olla kogenud ainult vastupidist.

Seega vajame me külluse kogemiseks tasakaalus päikesepõimikut. Teiseks eelduseks on meie avatud süda.

Nuummiit on teadaolevalt üks vanimaid mineraale planeedil Maa – 3 miljardit aastat vana (vaid looduslik tsirkoon on veelgi vanem).Ta on väga hea energiaga ning lisaks sellele, et ta on üks parimaid maandus- ja väekive, on temaga lihtne saavutada seisundit, mis aitab keskenduda oma unistustele ning leida oma sisemist väge. Soovitan kanda Nuummitit pidevalt taskus, kuna lisaks kõigele muule, on Nuummiti abiga lihtsam oma takistavatest mustritest vabaneda.

Serafiniit on väga kõrge vibrastiooniga ja ülimalt puhastav kivi, mis aitab meil leida meie eksistentsi kõrgeimat eesmärki ning avab meie südamechakrad (südamevhakra ja kõrgem südamechakra).  Ta toetab meid kõigis muutuste protsessides ning eemaldab kõik takistavad mustrid, et uued olukorrad saaksid meie ellu tulla.

Seekordse Kristalli-Reiki kaugseansi õnnestumiseks palun Sul vahetult enne, kui heidad pikali ja ütled taotluse ning oled valmis seanssi vastu võtma, teha järgmist:

 • Ava oma käechakrad.
  1. Selleks hõõru oma mõlema käe peopesasid paar korda tugevalt vastamisi.
  2. Seejärel pane sõrmed vaheliti ning keera peopesad koos vaheliti sõrmedega väljapoole – nii venitad oma käechakrad.
  3. Seejärel vajuta oma parema pöidlaga oma vasaku käe peopesa keskele, u.4 sek
  4. Tee sama teise käega
 • Ava oma südamechakra
  1. Selleks koputa paar korda oma vasaku avatud käega vastu oma südamechakrat
 • Ava oma kroonchakra
  1. Selleks koputa paar korda oma parema käega vastu oma pealage

Nüüd oled valmis jätkama, et vastu võtta NOORKUU KRISTALLI-REIKI© KAUGSEANSSI SINU KÜLLUSE JA VÄE SUURENDAMISEKS:

 • Seansi ajaks lülitada välja oma mobiiltelefon ja kui on, siis ka wifi.
 • Heida voodile või põrandale selili, kata end teki või linaga, et Sul oleks mõnusalt soe ja turvaline
 • Võimalusel pane mängima rahustav muusika või loodushäältega plaat.
 • Aseta käed enda kõrvale, peaopesad ülespoole. Kui Sul on, võid väe tugevdamiseks asetada enda mõlemasse pihku mäekristallist kuulid või kui Sul neid käepärast pole, siis lihtsalt ümara vormiga mäekristallid
 • Sule silmad
 • Ütle kõva häälega: „Tänulikkusega võtan vastu kogu külluse ja väe oma elus! Ma väärin külluslikku elu! Olen täielikult valmis vabanema kõikidest nendest energiatest ja alateadvuse mustritest, mis takistavad mind kogemast külluslikku elu kõiki aspekte ning kogema oma tõelist väge. Sündigu see minu ja kogu inimkonna kõrgeimaks hüvanguks. Saagu nii ja nii see on!“
 • Hinga rahulikult sisse ja välja ning lase Kristalli-Reiki energiatel end juhtida.
 • Kujutle, kuidas Su elu kulgeb külluslikult, ilma igasuguste piirangute ja takistusteta just nii, nagu Su hing seda soovib. Kujutle, et see elu on Sul juba käes ja Sa tunned sellest rõõmu. Tunne seda rõõmu ja õnnetunnet ning tänulikkust, et Sa oled juba saanud sellise elu, millest oled unistanud.
 • Seansi võimendamiseks hinga sisse seda tänutunnet, õnne ja rõõmu, mida tunned küllust ja väge kogedes ning hinga välja sedasama tänulikkust, õnne, rõõmu ja armastust nii, et seesama võimas ja kõikehaarav tunne jõuaks kõikide olenditeni. Niiviisi käivitub üks Universumi seadustest – KES ANNAB, SELLELE ANTAKSE. Kõike, mida välja kiirgad, saadetakse Universumi poolt Sulle kordades tagasi. Jaga siis kõike seda, mida ise soovid kogeda 🙂 Seansi pikkus sõltub igaühe sisemistest energiatest ning kestab orienteeruvalt 30 – 60 min
 • Seansi lõppedes ütle kõva häälega:„Ma tänan Universumit selle küllusliku ja väelise elu eest ! MA TÄNAN, MA TÄNAN, MA TÄNAN !“

NOORKUU KRISTALLI-REIKI© KAUGSEANSIL OSALEMISEKS:

1) palun anna oma osalemisest teada FB lehel või e-maili teel: info(at)universus.ee ning

2) saada oma osalemispanus oma südame järgi enne seansi algust:

Swedbank

a/a  EE632200221061200097

Sisemise Tarkuse Festival MTÜ

Selgituseks: ANNETUS

Sündigu sellest energiavahetusest vägi, mis toob tuhandekordse külluse kõikide osalejate ellu!  

Austuse ja tänulikkusega,
Kaia-Liisa
Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja
Reiki Meister
Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja
www.universus.ee

Kristalli-Reiki© on Kristalliteraapia© õpetaja ja –terapeudi, Reiki meistri Kaia-Liisa Reinuti ja kristallide poolt aastatel 2009 – 2011 kanaldatud, väljaarendatud ning alates 2012 ka õpetatav eraldi teraapiavorm, kus Reiki elujõuenergia vahendamine on ühendatud kristallide teadvuse ja väega ning tulemuseks tõhus ja üha enam populaarsust koguv teraapia.

Tänaseks on Kristalli-Reikit õppinud nii Eestis kui Soomes kokku üle 160 inimese.

Seleniite ja teisi looduslikke kristalle saad tellida meie e-poest: www.kristallikeskus.ee