Kool

STATSIONAARNE ÕPE

Sisemise Tarkuse Kooli  UNIVERSUS statsionaarses õppes saab õppida kokku 3 aastat ning see koosneb 4 kursusest:

1.kursus (alustab sügisel) – OMA TÕELISE OLEMUSE JA TEGELIKE VÕIMETE AVASTAMINE (september – detsember)

2.kursus (alustab kevadel) – ENDA JA TEISTE TERVENDAMISE PÕHIALUSED (veebruar – mai)

3.kursus – TERVENDAJA SÜVAÕPE (1 aasta)

4.kursus – ISIKLIKU TERVENDAMISMEETODI VÄLJAARENDAMINE (individuaalõpe 1 aasta, peale 1. ja 2. kursuse läbimist)

Loengud toimuvad 2 nädalavahetusel kuus laupäeviti ja/või pühapäeviti ning 1.-3. kursusega kokku omandatakse teadmisi nii teoorias kui praktikas järgmistel teemadel:

-home-universus-domains-universus.ee-public_html-uploads-pictures-2Elu ülesanded, Universusmi energeetiline ülesehitus, , pendliõpetus, bioenergeetika, erinevad meditatsiooni-tehnikad, mõtteenergiad,  töö tšakratega, aurad,  universumi energiad, numeroloogia, Reiki, keha meridiaanid, refleksoloogia,  ruunid, kristallid, kivid ja mineraalid ning Kristalliteraapia, eluenergia ja eluvibratsioon, inimese energeetiline ülesehitus e. Human Design, vee ja soola vägi, hypnomeditatsioon, kiirmassaaž, inimese teadvuse vägi, enda ja ruumide ning esemete energeetiline puhastamine, regressioon ehk rännakuteraapia (eelmistesse eludesse ja oma praeguse elu minevikku), hingekristalli olemus ja selle kasutamine jpm.

1.-2. kursus sisaldab 80 at loenguid ja praktikaid. Paljusid teemasid on võimalik veel süvitsi edasi õppida eraldiseisvatel kursustel, mille kohta leiad lisainfot siit.

Täpsema info saamiseks õppekava kohta kliki siia.

Loe ka kooli lõpetanud õpilaste arvamust siit.

Kooli õpetajateks on läbi aastate olnud oma ala tuntuimad tegijad, nagu näiteks Mai-Agate Väljataga, Kaia-Liisa Reinut, Alar Tamming, Janno Seeder, Tõnu Talimaa, Pranashree, Anu Kallavus, Sirje Prints, Irje Karjus e. Metsamoor, Kalmer Kase, Tiina Pedak, Malle Raus jne.

Täpsema info saamiseks õpetajate kohta kliki siia.

Kooli  õppetöö toimub Tallinnas, Niine 9 (tasuta parkimine)

Kooli dokumentide vastuvõtu kohta saad lisainfot siit.

Õppemaksu info avaneb aga siin.

 

Kooli ruume saab soovi korral ka enda tegevuseks rentida, kokku 90 m², vaata kooli ruumiest pilte ning hinnainfot täpsemalt siit.

 

Küsi  lisainfot   info(at)universus.ee või tel. 5247227 (T-R 10.00-12.00)

 

www.universus.ee