Kool

STATSIONAARNE ÕPE

Sisemise Tarkuse Kooli  UNIVERSUS statsionaarses õppes saab õppida kokku 2 aastat ning see koosneb 3 kursusest:

1.kursus (alustab sügisel) – OMA TEGELIKE VÕIMETE AVASTAMINE (september – detsember)

2.kursus (alustab kevadel) – ENDA JA TEISTE TERVENDAMINE (veebruar – mai)

3.kursus – ISIKLIKU TERVENDAMISMEETODI VÄLJAARENDAMINE (individuaalõpe 1 aasta, peale 1. ja 2. kursuse läbimist)

Loengud toimuvad 2 nädalavahetusel kuus laupäeviti ja/või pühapäeviti ning 1.-2. kursusega kokku omandatakse teadmisi nii teoorias kui praktikas järgmistel teemadel:

-home-universus-domains-universus.ee-public_html-uploads-pictures-2Elu ülesanded, Universusmi energeetiline ülesehitus, Feng Shui, pendliõpetus, bioenergeetika, erinevad meditatsiooni-tehnikad, astroloogia, mütoloogia, mõtteenergiad, šamanism, budism, taoism, töö tšakratega, aurad,  ajulained ja muutunud teadvuseseisundid, hingamisteraapia e. vabastav hingamine, energeetiline jooga, universumi energiad, numeroloogia, Reiki, keha meridiaanid, refleksoloogia,  õieteraapia, ravimtaimed, aroomiteraapia, ruunid, kristallid, kivid ja mineraalid ning Kristalliteraapia, Kristalli-Reiki, eluenergia ja eluvibratsioon, vee ja soola vägi, hypnomeditatsioon, kiirmassaaž, inimese teadvuse vägi, ReaalsusLoome, enda ja ruumide ning esemete energeetiline puhastamine, regressioon ehk rännakuteraapia (eelmistesse eludesse ja oma praeguse elu minevikku), kinesioloogia jne.

Üks kursus sisaldab 80 at loenguid ja praktikaid. Paljusid teemasid on võimalik veel süvitsi edasi õppida eraldiseisvatel kursustel, mille kohta leiad lisainfot siit.

Täpsema info saamiseks õppekava kohta kliki siia.

Loe ka kooli lõpetanud õpilaste arvamust siit.

Kooli õpetajateks on oma ala tuntuimad tegijad, nagu näiteks Mai-Agate Väljataga, Kaia-Liisa Reinut, Janno Seeder, Arvo Soomets, Tõnu Talimaa, Pranashree, Anu Kallavus, Sirje Kalve, Irje Karjus e. Metsamoor, Kalmer Kase, Kristel Treier, Malle Raus, Tiina Pedak jne.

Täpsema info saamiseks õpetajate kohta kliki siia.

Kooli  õppetöö toimub Tallinnas, Niine 9 (tasuta parkimine)

Kooli dokumentide vastuvõtu kohta saad lisainfot siit.

Õppemaksu info avaneb aga siin.

 

Kooli ruume saab soovi korral ka enda tegevuseks rentida, kokku 90 m², vaata kooli ruumiest pilte ning hinnainfot täpsemalt siit.

 

Küsi  lisainfot   info(at)universus.ee või tel. 5247227 (T-R 10.00-12.00)

 

www.universus.ee