Õppemaks

Statsionaarses õppes õppides on õppemaks 1 kursuse kohta (1.kursus september – detsember, 2.kursus veebr.- mai, 3.kursus – 1 aasta individuaalõpe):

320 EUR + km 20 % 

Tasudes aga õppemaksu enne 1.juunit,  on hinnaks 300 EUR + km 20 % (kokku 360 EUR) + registreerimistasu 12 EUR, kõik kokku 372 EUR.

Oma koha garanteerimiseks palume tasuda  registreerimistasu 12 EUR  + ettemaks 50 EUR, kokku 62 EUR läbi registreerimisevormi, mille leiad alam-menüü VASTUVÕTT alt.

Erandkorras saab kanda ka vastava summa Universus OÜ nimele , kuid saada KINDLASTI meile enne vastav e-mail koos oma kontaktandmetega, et teaksime, kellele hiljem vajalikku infot saata.

Universus OÜ a/a EE312200221045601133, Swedbank (Selgitusse: oma nimi, registreerimine 1.kursusele, e-maili aadress ja telefon), hiljemalt 31.augustiks k.a. Registreerimistasu ja ettemaksu ei tagastata.

Õppemaks 1.kursuse eest palume tasuda kas koos registreerimistasuga kohe või eraldi, kuid hiljemalt 5.septembriks,  Selgitusse palun märkida: oma nimi, 1.kursus õppemaks, e-maili aadress ja telefon.

Õppemaksu on võimalik tasuda kas ühes osas, tasudes:

  • hiljemalt 5.septembriks 396,00 EUR.
    Kui varem on juba tasutud ettemaks 50 EUR, ning registreerimistasu 12 EUR, siis jääb 5.septembriks tasuda veeil 334 EUR.

või 2-s osas tasudes:

  • hiljemalt 5.septembriks 184 EUR, juhul kui ettemaks 50 EUR ja registreerimistasu 12 EUR on juba tasutud. Kui tasud aga esimese osamakse koos ettemaksu 50 EUR ja regisreerimistasuga 12 EUR, siis on esimese osamakse summaks 246 EUR.
  • hiljemalt 5.oktoobriks 150 EUR

Võimalikud ka muud erikokkulepped, oleme selles osas alati soovijatele vastu tulnud.

Õppemaks sisaldab loenguid ja praktikaid 80 at ning õppematerjale/loengukonspekte

Lisaks sellele on kõigile statsionaarse õppe õpilastele, kes on läbinud 1. ja 2. kursuse võimalus:

  • osaleda soodushinnaga erinevatel süvaõppe-kursustel ning erinevatel üritustel (nn. Sisemise Tarkuse Festival, Kristalliteraapia algkursus,  jne.)
  • osaleda 1 aasta jooksul pärast 1. ja 2. kursuse läbimist tasuta nendes loengutes, millest olete õpinguaasta jooksul puudunud, või soovite lihtsalt mõnda loengut uuesti kuulata
  • osaleda 1 aasta jooksul pärast 1.-2.kursuse läbimist tasuta erinevates lisaloengutes
  • saada oma meilile erinevaid huvitavaid kirjalikke lugemismaterjale (nii Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS õpilaseks olemise ajal kui ka kooli lõpetaja staatuses olles niikaua kui selleks soovi avaldate)

 

NB! Meie koolitustelt ei saa taotleda tulumaksu tagastust