Reiki III

 

Reiki III astme kursus e. Meistriõpe 

(12 h ning 1 kuu praktilist iseseisvat tööd)

 

Kursus toimub siis, kui on huvilisi. Palun registreeru kursusele ning leiame Sulle sobiva aja.

 

III aste e. SHINPIDEN tähendab Jaapani keeles Müstilised Õpetused.

Värske Reiki Meister Katrin Mesilane4 koolituspäeva jooksul annab õpetaja õpilasele teada IV e. meistrisümboli ning teeb Meistri häälestuse e. initsiatsiooni ning lisaks kõigi 3 Reiki taseme õpetamise põhimõtted koos praktiliste oskustega.

Jagame kogemusi senisest Reiki praktikast.Õ petatame selgeks ning teeme praktikas läbi kõik Reiki pühitsused ning häälkestused (I, II ning III) ning tuletame meelde 3 Reiki põhisümbolit ning nendega töötamise põhimõtted. Tuletame meelde ja ka kaugreiki kasutamist (tervendamine vahemaa taha ning tervendamine ajas – minevikku ja tulevikku) ning BYO-SENi (meetod ebakõla tunnetamiseks ning protsessi jälgimiseks käte abil) ning REIJI-HO (Reiki praktiseerimine intuitiivsel meetodil). Mõõdame pendli abil eluvibrastioonitaset ning teeme erinevaid meditatsioone.

Kursus sisaldab Reiki III astme initsiatsiooni e. pühitsust, põhjalikke kirjalikke õppematerjale Reiki I, II ja III astme õpetamiseks ning häälestuste tegemiseks, iseseisvate kursuste ning seminaride läbiviimiseks, III astme e. Meistri tunnistust ning suupisteid.

Kursuse juhendaj: Reiki meister-õpetaja Kaia-Liisa Reinut

Kursused toimuvad Tallinnas, Sisemise Tarkuse Koolis UNIVERSUS,
Niine 9.

Kui soovid saada Reiki Meistriks ning pühenduda Reiki õpetamisele, võta palun ühendust kaialiisa@universus.ee ning leiame sobiva aja kursuse läbiviimiseks.

 

www.universus.ee