Kristalli-Reiki kursused

Kristalli-Reiki© kursused UUS EESTIS !

Kristalli-Reiki - cropitud

Kristalli-Reiki© on uus ning võimas alternatiivne tervendusmeetod, kus kasutatakse Reiki toimimise põhimõtetel universaalset elujõuenergia kanaldamist kombineerituna kristallide iidse tarkuse ja väega.

Kristallid, poolvääris- ja vääriskivid ning mineraalid on suurepärased abilised tervendamisel, nii eraldi kristalliteraapias, kui veelgi võimsama vahendina kui seda kombineeritakse reiki energia, teadmiste ning vaimsete põhimõtetega. Mõlemad, nii reiki kui kristalliteraapia kasutab tervendamisel  Jumalikku armastusenergiat ning nende 2 meetodi kombineerimisel on tulemused veelgi võimsamad kui kumbki eraldi.

Reikit e. tervendamist käte pealepanemise teel tuntakse aastatuhandeid kõikides tsivilistatsioonides ning see on inimese loomulik viis ennast ja teisi aidata.

Kristallide vibratsioon tasakaalustab ning joondab kogu meie energeetilist keha (s.h. kogu chakra- ja meridiaanide süsteemi). Reiki energia tugevdab ja võimendab kogu protsessi ning seepärast on ka tulemused märgatavad.

Kristalli-Reiki© kursute kohta saad infot www.universus.ee/kursused ning kursusetele saad registreerida www.universus.ee/kalender

Kursusi Eestis ning Soomes viib läbi Eesti ainus Kristalli-Reiki meister-õpetaja ning tervendaja Kaia-Liisa Reinut.

Kristalli-Reiki terapeudiks saab õppida vaid Sisemise Tarkuse Koolis UNIVERSUS Kristalli-Reiki II (terapeudi tase) ja III (Meister-terapeudi tase) astme kursustel. Kristalli-Reiki Meister-õpetajaks saab õppida IV astme kursusel.

Kaia-Liisa Reinuti Kristalli-Reiki© seansile saad ennast registreerida kas meili teel: kaialiisa(at)universus.ee või helistades numbrile 5247227 (T-R 10.00-12.00)

www.universus.ee