Seleniiditeraapia kursus

Seleniiditeraapia kursus 

Seleniiditeraapia by Kaia-Liisa ReinutMis on SELENIIDITERAAPIA© ?

Seleniiditeraapia© on Kristalliteraapia© õpetaja ja –terapeudi Kaia-Liisa Reinuti poolt aastatel 2009-2010 kanaldatud, väljaarendatud ning õpetatav eraldi teraapiavorm Kristalliteraapias, kus kasutatakse seleniidi kõrgeid vibratsioone selleks, et meis läbi eluvibratsiooni tõstmise ja hoidmise positiivseid ja elumuutvaid protsesse esile kutsuda ning anda tugev energeetiline kaitse.

Seleniiditeraapia© toimib ideaalselt ka valust vabanemiseks ning erimevate emotsionaalsete seisundite (depressioon, sotsiaalfoobia, ärevushäired) stabiliseerimiseks.

 

Kursuse sisu:

Seleniidi tundmaõppimine

Millised on erinevad seleniidi vormid

Kuidas seleniiti käsitleda

Milleks saab seleniiti kasutada

Seleniiditerapia võimalused

Seleniiditeraapia tegemine endale

Seleniiditeraapia tegemine teistele

Seleniidi abil väestamine

Seleniidi puhastamine ja laadimine.

Seleniidi sisse info salvestamine.

Kursusel saad vastu võtta ning ise teha Seleniiditeraapia seanssi ning õpid tegema Seleniiditeraapiat endale ja oma lähedastele.

Antud kursus ei anna õigust töötada Kristalliterapeudina. Selleks on vaja läbida Kristalliteraapia I -IV aste.

Kursus sisaldab teooriat ja praktikat, teed ning suupisteid. Kursuse lõppedes saada tunnistuse kursusel osalemise kohta.

Kohapealt võimalik soetada endale teraapia tegemiseks vajalikke kristalle, tasumine sularahas.

Kaasa palun võtta vahetusjalanõud ja enda tarbeks gaasita vett.

VAJALIK EELREGISTREERIMINE ! Registreeru kalendris või info@universus.ee

 

Milline kristall on SELENIIT ja millised on tema tervendavad omadused?

Seleniidimaatriks by Kaia-Liisa ReinutSeleniidi kõrged vibratsioonid esindavad uue Veevalaja ajastu energiaid ning SELENIIT on Maale kehastunud just selleks, et aidata inimkonna energiaid kõrgematele sagedustele transformeerida ning valmistada meid ette suuremaks teadvusenihkeks, mis mõjutab ka meie füüsilist reaalsust ning eksitentsi füüsilisel tasandil. Selleks on meil vaja pidevalt oma sisemiste energiatega tööd teha, seda pidevalt tõstes. Ise kõrgemat vibratsiooni omades aitame kaasa kogu inimkonna heaolule.

Seleniit esindab Kuu, eriti aga täiskuu energiat ning täiskuu võimedab kõikide takistavate mustrite eemaldamise väge ja aitab alustada muudatuste protsessi selleks, et tõsta oma eluvibratsiooni ning muutuste ajastul oma eluga paremini toime tulla. Seleniitidega töötades kasutame just sedasama täiskuu energiat, ükskõik millisel ajahetkel me seanssi teeme.

Seleniidis on kombineerituna koos nii nn. meistertervendaja Mäekristalli universaalsed teraapilised omadused, kaitsvad energiad kui ka kõrged vibratsioonid. Seleniit on ühtaegu nii info talletaja kui ka energiageneraator.

Aastatuhandeteks on seleniidi energiad olnud meile kättesaamatud, kuid Veevalaja ajastu saabumisega on neil konkreetne ülesanne inimkonna jaoks – olla meie vibratsiooni tõstja, puhastaja ja kaitsja. Seleniidist varrast kasutatakse teraapias Puhta Valguse kanalina, et viia kehast välja kõik see, mis meid täna edasiliikumisel takistab. Seleniidist kuulidel on ka oma infoaken, läbi mille saab suurepäraselt kanaldada informatsiooni Mineraalide Kuningriigist.

Seleniit on parim kristall, kui soovime vabaneda täielikult nn.negatiivsest energiast ja alateadvuse takistavatest mustritest ning puhastuda. Seleniit suudab minna nii füüsilise kui psüühhilise probleemi allikani ning aitab ka seda mõista.

Parim energeetiline kaitse sünnib, kui asetame enda ümber 4 seleniiti ning oma südamechakrale 5nda (Kodu kaitsmise puhul siis vastavalt  igasse kodu nurka 1 seleniit ja keskele seleniidist torn või küünlajalg)

Seleniite ja teisi looduslikke kristalle saad tellida meie kristallide e-poest: www.kristallikeskus.ee