Teadliku Loomise Protsess ja loomise tehnikad

INTERNETIKURSUS: “Teadliku Loomise Protsess ja loomise tehnikad”

Teadliku Loomise Protsess on uus kursus Eestis, mis käsitleb Universumi seadusi uues valguses, nende mõju meie igapäeva elule ning õpetab, kuidas kasutada teadlikult oma energiaid ja väge selleks, et luua oma elu selliseks nagu me ihaldame.

Kursus sisaldab materjali, mida pole varem esitletud ning selle kaudu saate teada, miks kõik varasemad loomise õpetused pole päris lõpuni töötanud.

LoojangOma elu loomisprotsess (e. Teadliku Loomise Protsess – TLP) on iseenesest väga lihtne ja võib-olla oled sellega juba varasemalt kursis või oled üritanud varem midagi sarnast ka kasutada. Kuid millegipärast pole see alati nii toiminud, nagu oled lootnud, vähemalt  Sinu elus mitte…. Kas pole nii?

Küllap oled kursis ka erinevate teooriatega Universumi seadustest, nn. Külgetõmbe seadusega, kus väga detailselt kirjeldatakse, mida Sul tuleb teha selleks, et tõmmata oma ellu seda, millest unistad. Kuid siiski ei toimi see päris nii, nagu seda raamatutes on kirjeldatud. MIKS?

Sellele küsimusele saad vastuse Teadliku Loomise Protsessi (TLP) kursusel ning kursusel õpitud tehnikate abil on Sul palju lihtsam elada rahulduspakkuvat elu, kus kõik on voolamises ning külluslik.

Kursuse sisu:

  • Universumi energeetiline ja füüsiline ülesehitus
  • Universumi peamised seadused mis määravad meie elu ja kogemused
  • Miks siiani esitletud loomise õpetuste järgimine ei suju meil tõrgeteta ning miks need täielikult ei toimi?
  • Millest siis tegelikult sõltub Teadliku Loomise Protsess?
  • Lihtsad tehnikad teadlikuks loomiseks
  • Mis meid elus tegelikult takistab?
  • Lihtsad tehnikad oma alateadvuse takistavate mustriteni jõudmiseks ning nende ümberprogrammeerimine.

 

KURSUSEL OSALENUTE TAGASISIDE:

Marje:

“Tänan suurepärase kursuse eest! Sain palju töövahendeid, millega oma elu erinevates valdkondades töötada. Kõik oli selgelt ning lihtsalt kirja pandud ja ootasin põnevusega iga päev uusi materjale. Aitäh veelkord!”

Tiina:

“Mulle see kursuse ülesehitus meeldis, sest sain materjale läbi lugeda ning süveneda just siis kui mul selleks piisavalt aega oli. Kuna käin tööl nädal korraga ning siis jälle on üks nädal vaba, siis võtsin iga kord eelmise nädala materjalid ette ja töötasin need korraga läbi. Kursuse sisu oli kohati küll mulle varasemast tuttav, kuid väga hea oli uuesti üle korrata ning uute lähenemistega vana teadmist täiendada. Eriti meeldis oma vanu mõttemustreid avastada ning neid ümber muuta.”

 

Internetikursusel osalemiseks kirjuta: info@universus.ee või registreeru sms-i kaudu 5247227.

Kursuse pikkus – 1 kuu. Kursus on nn. e-meili kursus, mil saad iga päeva 30 päeva jooksul oma e-mailile selle päeva materjalid läbitöötamiseks. Aja, mil seda kõike teed, valid Sina ise.

Internetikursus maksab 50 EUR + km 20 %. Kursusel osalemiseks palun registreeruda lingi www.universus.ee/kalender kaudu ning tasuda ka koheselt (Maksekeskuse kaudu) kursusetasu.

Kursusetasu ei tagastata pärast kursuse algust.

 

www.universus.ee