Kristalli-Reiki

Kristalli-Reiki© teraapia

Käte abil väe kanaldamine

Käte abil väe kanaldamine

Kristalli-Reiki© on uus ning võimas alternatiivne tervendusmeetod, kus kasutatakse Reiki toimimise põhimõtetel universaalset elujõuenergia kanaldamist kombineerituna kristallide iidse tarkuse ja väega.

Kristallid, poolvääris- ja vääriskivid ning mineraalid on suurepärased abilised tervendamisel, nii eraldi kristalliteraapias, kui veelgi võimsama vahendina kui seda kombineeritakse reiki energia, teadmiste ning vaimsete põhimõtetega. Mõlemad, nii reiki kui kristalliteraapia kasutab tervendamisel  Jumalikku armastusenergiat ning nende 2 meetodi kombineerimisel on tulemused veelgi võimsamad kui kumbki eraldi.

Reikit e. tervendamist käte pealepanemise teel tuntakse aastatuhandeid kõikides tsivilistatsioonides ning see on inimese loomulik viis ennast ja teisi aidata.

Kristalliteraapia by Kaia-Liisa ReinutKristallide vibratsioon tasakaalustab ning joondab kogu meie energeetilist keha (s.h. kogu chakra- ja meridiaanide süsteemi). Reiki energia tugevdab ja võimendab kogu protsessi ning seepärast on ka tulemused märgatavad.

Kristalli-Reiki© seansse viivad läbi Kaia-Liisa Reinut ja Taavi Timm.

Kaia-Liisa Reinuti seansile saad ennast registreerida kas meili teel: kaialiisa(at)universus.ee või helistades numbrile +372 5247227 (T-R 10.00-12.00) Kaia-Liisa Reinut võtab vastu ka Tartus, Pärnus ja Rakveres.

Taavi Timm’i seansile registreeri end meili tee. timmtaavi@gmail.com või helsta +372 58082224

Kristalli-Reiki© kursute kohta saad infot siit

Kristalli- Reiki kursusi terves Eestis viib läbi Kristalli-Reiki õpetaja ja terapeut – Kaia-Liisa Reinut

www.universus.ee