Maagilise Reiki teraapia

MAAGILINE REIKI

Maagilise Reiki vahendaja – Riina Reiman:

“Minu tutvus Maagilise Reikiga algas 2014. aasta kevadel, kui kogesin seanssi oma tulevase õpetaja Stella Vainikko vahendamisel. Inspireeritune isiklikust kogemusest läbisin Maagilise Reiki I ja II astme koolituse ning 24.08.2014 sai minust Maagilise Reiki praktiseerija ning vahendaja.

Maagiline Reiki on juba oma nime tõttu salapärane ja põnev ning seanss ise võib luua ootamatuid ja üllatavaid muutusi, mida mõni tajub kohe, mõni hiljem. Toime on igal juhul olemas. Reiki on puhas eluenergia, mida vahendaja oskuslikult suunates saab luua harmooniat, väestada olukordi, kohti, inimesi, ettevõtmisi. Samuti on võimalik tervendada nii minevikku kui tulevikku, tõsta oma vibratsioonitaset.

Reiki seansile tulija võib valida, kas heidab pikali või istub mugavalt toolile sooja teki alla mähituna. Arutame, mida soovitakse seansi käigus saavutada (tervendada, tasakaalustada, muuta) ja teeme vastava taotluse. Seejärel alustan kliendi kogu keha skaneerimist hoides oma käsi tema kohal ja liikudes üles-alla. Vastavalt tunnetusele ja vajadusele suunan tervendavat energiat. Tavaliselt kestab kogu protsess 45 – 60 minutit.

Kui soovid enne jõule ja aastavahetust pingeid veidi maha võtta, elujõudu ammutada ja ehk ka mõnest tervisemurest jagu saada, siis oled teretulnud minu juurde.

Seansi maskumus on 38 EURi

Kohtumiseni Maagilise Reiki seansil!

Riina Reiman

Maagilise Reiki vahendaja”