Reiki teraapia

Mida oodata Reiki teraapiaseansilt?

???????????????????????????????Reiki teraapiaseanss kestab oreinteeruvalt 60 minutit ning algab reeglina kliendi ja terapeudi / Reiki praktiku omavahelise vestlusega, mille käigus selgitab terapeut välja, mis on mureks ja mis vajab tegelikult tervendamist.

Kliendil palutakse heita koos riietega massaažilauale pikali ning kaetakse tekiga, et klient tunneks end soojalt ning turvaliselt. Süüdatakse küünal ning pannakse mängima lõõgastav muusika.

Seejärel mõõdab terapeut pendliga kliendi chakrate seisukorda, tuvastades seeläbi energiakehas blokeeringud füüsilisel, psüühilisel ja spirituaalsel tasandil  ning puhastab vajadusel energiavälja.

Pärast pendliga mõõtmist asetab terapeut käed vastavalt vajadusele kliendile kehale või keha kohale neisse punktidesse, mis vajavad elujõuga väestamist Klient võib Reiki teraapiaseansi ajal tunda kehas erinevaid aistinguid, nn. sooja, kuuma, külma, surinaid, pulseerimist ning mõningatel juhtudel isegi valu. See kõik on märk kehas toimuvatest energialiikumistest ning blokeeringutest vabanemisest. Klient hoiab terve teraapiaseansi aja silmad kinni, et lõõgastus oleks maksimaalne ning on üsna tavaline, et klient seansi ajal ka magama jääb.

??????????????????????Seansi lõpus teostatakse kliendile chakrate tasakaalustamine ning  mõõdetakse uuesti pendliga chakrate seisukord.

Seejärel toimub vastastikune kogemuste jagamine (millised olid füüsilised aistingud, milliseid pilte, värve või kõrgemalt pool tulevaid sõnumeid kogesid nii klient kui terapaut seansi jooksul) ning terapeut annab kliendile ülevaate teraapiaseansi käigust ja chakrate seisukorrast.

Kuna Reiki teraapiaseanss käivitab kliendi kehas puhastus- ja tasakaalustamisprotsessi, siis on oluline, et klient jooks pärast teraapiaseanssi ja sellest järgnevatel päevadel rohkelt gaasita puhast vett ning toituks kergemalt. Teraapiaseansi  lõppedes tunneb klient end üldiselt väljapuhanuna ja täis elujõuenergiat.

Tavaliselt teostatakse 6 teraapiaseanssi, mis on üldjuhul piisav, et kliendi keha saaks edaspidi iseseisvalt oma loomuliku tervenemisprotsessiga ise hakkama. Erandkorras võib vaja minna aga suuremat arvu Reiki seansse.

Aastatepikkune kogemus näitab, et Reiki toimib kõige paremini just siis, kui klient teeb oma sisemaailmaga teraapiaseansside vahepael ise ka tööd. Vastasel juhul võib Reiki teraapia mõju olla lühiajaline. On ju meie murede algpõhjuseks 80 % ulatuses meie oma mõtted ja tunded.

Reiki teraapiaseansi maksumus Reiki Meistri ja Kristalli-Reiki looja Kaia-Liisa Reinuti juures on 38 €/tund

Registreeruda saab: info(at)universus.ee või telefonil +372 5247227 (T-R 10.00-12.00) või lehe all olevalt lingilt.

Vaata ka Reikit tutvustavat videolõiku:

Reiki kursused leiad siit.

www.universus.ee

 

 

Reiki vann  – mis see on?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAReiki vanniks nimetetakse ühele inimesele tehtavat reikiseanssi mitme inimese poolt (2-10 inimest). Mida suurem on inimeste arv, kes Reikit 1-le inimesele vahendavad, seda suurem on ka saadav Reiki hulk ning seda lühem on vajalik seansi pikkus (samasuguse tulemuse juures).

Eriti kasulik on Reiki vann kõigile Reiki praktikutele, kes tihti on küll ise Reiki kanaliks teistele ning  tegelevad enesetervendamisega, kuid saavad suhteliselt harva ise Reikit teistelt vastu võtta.

Neile, kes Reiki kursustel veel käinud pole, kuid soovivad siiski saada Reikist rohkem teada ning mõista paremini, mis on Reiki seanss, on Reiki vann huvitav ning valgustav kogemus.

Seepärast on kokkusaamised Reiki  vanni  seansside tegemiseks  alati (lisaks Reiki saamise kogemusele) ka kogemuste jagamise kohaks ning igal juhul  eriti rahuldustpakkuv kogemus  kõigile.

Järgmiste toimuvate Reiki vanni seansside kohta saad lisainfot siit.

www.universus.ee