2018 aasta esimese poolaasta loengute ja kursuste kava on valmis.

14. dets. 2017

Oleme valmis saanud 2018 aasta esimse poolaasta sündmuste kava ning seekord on tulemas palju uut ja huvitavat.

Lisaks tavapärastele Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS statsionaarse õppe 2.kuruse “ENDA JA TEISTE TERVENDAMINE” raames toimuvatele loengutele, mille õppekava näed siit, ning Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki ja klassikalise Reiki kursustele, on sel poolaastal uudiseks nii SELENIIDITERAAPIA, KVARTSITERAAPIA kui ka KRISTALLIMASSAAŽI kursused, mille viib läbi erinevates Eesti linnades Kristalliteraapia käsiraamatu autor Kaia-Liisa Reinut. Need kursused on mõeldud kõigile kristallihuvilistele – nii neile, kes pole varem kristallidega kokku puutunud, kui ka neile, kes läbinud näiteks Kristalliteraapia I ja II astme või Kristalli-Reiki kursused UUte kursuste kohta leiad infot ja saad registreerida siit.

Meie kodulehe kalendrist leiad aga palju põnevaid töötubasid, grupiteraapiaid, loenguid ja seminare, ning meie sündmuste kava täieneb päev-päevalt.

Hoia end meie sündmustega kursis, klikkides kodulehe allääres oleval nupul “SOOVIN NÕUANDEID”. Nii saad lisaks 5 tasuta nõuandele ka veel automaatselt uudiskirja listi, mis Sisemise tarkuse Kooli UNIVERSUS tegevustega sind regulaarselt kursis hoiab.

Tule ka meie Facebooki lehe fänniks!