KRISTALLITERAAPIA KÄSIRAAMATU II osa on ilmunud !

24. apr. 2016

Kirjastus UNIVERSUS, koostöös Kristallikeskuse ja Sisemise Tarkuse Kooliga  UNIVERSUS, on välja andnud kõigile kristallihuvilistele mõeldud käsiraamatu „KRISTALLITERAAPIA II osa“.

See raamat on teine osa mitmeosalisest KRISTALLITERAAPIA käsiraamatust ning tutvustab lihtsaid ja praktilisi võtteid, kuidas ennast ja oma lähedasi kristallide energia abil tasakaalustada, kaitsta ja tervendada, ning kirjeldab ka üle 50 olulisima kristalli teraapilisi omadusi.

Raamatu autor Kaia-Liisa Reinut on Kristalliteraapia õpetaja ja tervendaja ning omab aastatepikkusi teadmisi nii kristallidega tervendamise kui ka gemmoloogia vallas ning jagab oma laiemat nägemust ja kogemust ka lugejaga.

Raamat sobib nii päris algajale kui ka aastatepikkuse kogemusega kristallifanaatikule. Samuti on see suurepäraseks täienduseks neile, kes on osalenud Kristalliteraapia kursustel või plaanivad sellel osaleda.

Sellest raamatust leiate detailsemat informatsiooni kristallide kasutamisest ning nendega tervendamisest:

  • KRISTALLITERAAPIA II osaMis on kristallimaatriksid, kuidas neid luuakse ja aktiveeritakse ning milliseid protsesse saab nendega võimendada
  • Kuidas kasutada kristallimaatrikseid tervendamises nii keha peal kui keha ümber
  • Mis on kvartskristallid ja kuidas nendega töötada
  • Milliste probleemide puhul saame abi liitiumkristallidest
  • Kristallivee ning kristalliessentside valmistamine
  • Millised on mürgised kristallid ning kas ja kuidas neid kristallivee valmistamisel kasutatakse
  • Kristalliessentside valmistamise retseptid erinevate füüsiliste ja psüühiliste tasakaalustuste puhul

 

Raamatu autor on Eesti ainus Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja Kaia-Liisa Reinut

Käsiraamatu I osa on ülimalt populaarseks kujunenud ning kogu tiraaž 2000 tk on praeguseks praktiliselt välja müüdud ning on seetõttu üheks enim ostetud Eesti autorite käsiraamatutest.

Raamatu hind meie kaupuses on 23 EURi, muudes raamatupoodides üle Eesti aga 24-25 EURi, edasimüüjale kehtib hulgihind alates 10 tk. Kristallikeskusest tellides või ostes saad mai lõpuni raamatu erandkorras koos autori autogrammiga.

Raamatut saab endale soetada (soodsamalt kui mujalt kauplustest)  Kristallikeskuse kauplusest Niine 9, Tallinn (avatud T,K,R 12.00-17.00) või e-poest: www.kristallikeskus.ee

 

www.universus.ee